Благодійний фонд Let’s Help надіслав лист-подяку «ТЕДІС Україна»

23 Nov

Благодійний фонд Let’s Help, який став першим системним замовником логістичних послуг у Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створеного «ТЕДІС Україна», надіслав лист-подяку на адресу компанії.

«Завдяки постійній та відданій роботі Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» більше чотирьох тисяч самотніх літніх людей отримали таку необхідну в такий час допомогу», – зазначається в листі.

Благодійний фонд підкреслює, що «В рамках співробітництва, за період з квітня по листопад 2022 року, компанією було доставлено близько 60 вантажів по Київській, Житомирській, Черкаській та Чернігівській областях. Також протягом вказаного періоду на складі безоплатно зберігалися продукти харчування, засоби гігієни, вода та генератори».

Фонд зазначає, що і надалі планує розвивати взаємодію з Координаційним центром «Допомагаємо. Перемагаємо» в сферах логістики і благодійності: «Висловлюємо велику подяку всім робітникам «ТЕДІС Україна» та сподіваємось на подальше співробітництво!».