(UA) Ірина Івасюк стала спікеркою XV Форуму HR-директорів

14 Jun

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) У своїй доповіді Ірина Івасюк розповіла про роботу в умовах new normal, як змінилася роль лідера і побудову ефективних крос-функціональних команд: «Саме лідери на всіх рівнях створюють клімат, який мотивує працівників докладати максимальних зусиль не тільки на досягнення результатів, а й на пошук нових ідей і рішень».

Велика увага Ірина Івасюк приділила темі важливості інноваційності в корпоративній культурі, розповівши про роботу Innovation Club – системі, яка стимулює генерацію і впровадження нових ідей в «ТЕДІС Україна».

«Завдяки роботі Innovation Club ми успішно втілили кілька проєктів, які підвищили операційну ефективність компанії. Наприклад, зміна формату подорожніх листів скоротило щоденну кількість друкованих форм з 350 до 32, що дозволило заощадити понад 80 тис. аркушів паперу в рік. Уже в цьому році кілька ідей визнані інноваціями, проведені пілотні запуски і готуються до впровадження в компанії », – зазначила Ірина Івасюк.

Нагадаємо, що компанія «ТЕДІС Україна» увійшла в ТОП-25 роботодавців в традиційному щорічному рейтингу журналу «Власть Денег» і в рейтинг «50 кращих роботодавців» за версією журналу Forbes Ukraine і провідного сайту пошуку роботи Work.ua.