(UA) Маріупольський пансіонат для ветеранів війни і праці Приморського району увійшов до всеукраїнського соціального проєкту «Творімо добро» компанії “ТЕДІС Україна”

14 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Проєкт «Творімо добро» реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей похилого віку та особливо для тих, хто залишився без родинної підтримки і живе в спеціальних соціальних установах.

“Наш соціальний проєкт покликаний, з одного боку, надати посильну допомогу самотнім людям похилого віку, проявити до них турботу, а з іншого, привернути увагу суспільства до їхніх потреб і проблем. Повага та підтримка старшого покоління – це ті цінності, на яких повинна виховуватися нинішня молодь”, – заявив Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних зв’язків ” ТЕДІС Україна “.

До соціального проєкту «Творімо добро» крім маріупольського пансіонату для ветеранів війни та праці №2 увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н. Ужвій (Київська область), Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку, Сумській геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці та хоспіс в місті Угнів (Львівська область ). В даний час в цих установах знаходяться 613 літніх людей у ​​віці до 102 років.

У 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» буде системно підтримувати шість будинків для людей похилого віку та вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проекту «Творімо добро».

Довідка про компанію “ТЕДІС Україна”:

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2з00 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/