(UA) Офіційна позиція «ТЕДІС Україна» щодо підозри генеральному директору Т. Корніяченку

16 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(UA) Кримінальна справа стосується низки суб’єктів господарсько-підприємницької діяльності, з якими Компанія мала фінансово-господарські операції в основному в період 2020 року. У рамках зазначеної справи у компанії запитувалися документи, що підтверджують фінансово-економічні взаємини контрагентів із компанією. На вказані запити БЕБ компанія надала всі необхідні документи.

Підкреслимо, що наша компанія дистрибутує та реалізовує тютюнові вироби та інші FMCG-товари. Ми співпрацюємо з понад 20 тисячами контрагентів і не займаємося відслідковуванням їх подальших фінансово-господарських операцій.

Слід зазначити, що наприкінці 2021 року Південним управлінням Офісу великих платників ДПС України було проведено планову податкову перевірку щодо дотримання компанією податкового та бюджетного законодавства за період 2017-2020 років. У рамках проведеної податкової перевірки з боку перевіряючих органів не виникло жодних претензій/зауважень щодо взаємин компанії та її контрагентів, у тому числі які фігурують у кримінальній справі.

«ТЕДІС Україна» діяв і діє виключно в правовому полі.

За період роботи з 2011 по 2021 роки обсяг сплачених компанією податків склав понад 12 мільярдів гривень.