(UA) «ТЕДІС Україна» – володар Гран-прі конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України 2021»

26 Oct

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Гран-прі конкурсу був удостоєний корпоративний журнал «Магія ТЕДІС». Організатори відзначили видання «За важливу інтеграторську функцію, актуальні тематичні вектори, сучасний дизайн з точними акцентами, якість і професіоналізм». Також «ТЕДІС Україна» отримав дипломи за третє місце в номінаціях «Корпоративний сувенір» (пам’ятний знак до 10-річчя компанії співробітникам, які працюють в ній з моменту заснування) та «Корпоративний календар» (з фото-історіями співробітників, які взяли до себе безпритульних тварин).

«Ми дуже раді такій високій оцінці журі та отриманню Гран-прі в престижному національному конкурсі. Наш корпоративний журнал видається в компанії з 2011 року і за цей час його вихід жодного разу не припинявся. Адже ми велику увагу приділяємо розвитку внутрішніх комунікацій, тому в нашій компанії працює 2300 працівників в 32 містах країни», – підкреслив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

В цьому році в конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України» брали участь понад 40 компаній, які винесли на суд експертного журі більше 100 проєктів.