(UA) «ТЕДІС Україна» допоміг з обладнанням і медикаментами військовим шпиталям

07 Mar

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(UA) Для військово-медичного клінічного центру Центрального регіону придбана станція медичного стисненого повітря, яка призначена для забезпечення в автоматичному режимі постійного стисненого повітря 4 бар в системі газопостачання і підтримки його на заданому рівні.

На запит від Західного військово-медичного клінічного центру забезпечено придбання необхідних матеріалів для капітального ремонту та монтажу системи кисневого постачання у хірургічному корпусу.

Для військово-медичного клінічного центру Південного регіону вже профінансована покупка великої партії препарату альбувен, який призначається для відновлення білка в крові.

 «Війна згуртувала великий український бізнес у допомозі державі. З 24 лютого 2022 року ми активно включилися у допомогу країні і ЗСУ, при цьому продовжуючи системну підтримку самотніх літніх людей. Наша ініціатива зі створення Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги допомагає ось вже майже рік благодійним фондам і волонтерським організаціям своєчасно доставляти найнеобхідніше по всій Україні. Ми розширили нашу соціальну допомогу на військово-клінічні медичні центри аби підтримати наших військових-героїв і покращити умови реабілітації», – заявив генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

Нагадаємо, що «ТЕДІС Україна» з 2021 року діє соціальний проєкт підтримки державних Він опікується геріатричними закладами у Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій та Полтавській областей.

Також продовжує свою роботу Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо». Наразі він виконав 200 доставок та перевіз 285 тонн гуманітарного вантажу (продукти харчування, вода, одяг, меблі, медикаменти, мед. обладнання, дитяче харчування, засоби гігієни, генератори, бронежилети, теплі речі та ін.) Гуманітарна допомога доставляється для лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального обслуговування, польової кухні, для військових, дітей та внутрішньо переміщених осіб.