(UA) «ТЕДІС Україна» виконав 200 безкоштовних гуманітарних доставок!

02 Mar

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(UA) Ювілейною стала доставка на замовлення благодійного фонду «Зростай в родині»: з смт Короп в Чернігівській області до Києва були доставлені молочні продукти від фермерів для родин, якими опікуються благодійники.

Всього за час роботи Координаційного центру, створеного в березні 2022 року, було безкоштовно доставлено 285 тонн гуманітарних вантажів в шістнадцять областей України. Зокрема в Київську, Чернігівську, Львівську, Тернопільську, Сумську, Харківську, Чернівецьку, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Полтавську, Дніпропетровську, Хмельницьку, Миколаївську, Херсонську та Донецьку.

Основні групи товарів: продукти харчування, вода, одяг, меблі, медикаменти, медичне обладнання, дитяче харчування, засоби гігієни, генератори, бронежилети, теплі речі та ін.

«Наш Координаційний центр  став можливим завдяки поєднанню багаторічної експертизи компанії в галузі логістики та волонтерству співробітників, які протягом всієї дванадцятирічної історії «ТЕДІС Україна» завжди приймали активну участь в різноманітних соціальних ініціативах. Завдяки цьому ми змогли швидко заробити репутацію надійного партнера у понад десяти благодійних фондів та волонтерських організацій, а такожж увійти до переліку рекомендованих до співпраці фондів від Європейської Бізнес Асоціації», – підкреслив генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

В розрізі благодійних фондів робота Координаційного фонду «Допомагаємо. Перемагаємо» виглядає наступним чином:

  1. «Карітас України» – 72 заявки
  2. «Let’s help» – 54 заявки
  3. «Твоя опора» – 8 заявок
  4. «Stay Safe UA» – 8 заявок
  5. «Зростай в родині» – 6 заявок
  6. «Твоя Віра – наша сила» – 6 заявок
  7. «Львівський оборонний кластер» – 5 заявок
  8. «Starenki» – 5 заявок
  9. «Польова кухня Б-50» – 3 заявки
  10. Інші замовники (БО «БФ «КРЕЙЗІ ПІПЛ», БО «100% життя», БФ «Життя: «Допоможемо вижити» та інші волонтери) – 33 заявки.

31 березня 2023 року Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» відзначить річницю з моменту заснування.