(UA) Будинком ветеранів сцени ім. Наталії Ужвій у 2021 році буде опікуватися компанія “ТЕДІС Україна”

12 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Київський Будинок ветеранів сцени ім. Наталії Ужвій увійшов до всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро», ініційованого національним лідером в галузі дистрибуції FMCG-товарів компанією “ТЕДІС Україна”. Наразі в Будинку ветеранів перебувають 20 людей віком від 74 до 90 років.

Проєкт компанії “Творімо добро» реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних закладах.

“Будинок ветеранів сцени ім. Наталії Ужвій – це єдиний в Україні подібний заклад, в якому перебувають самотні актори та митці похилого віку. Вони протягом багатьох років своєю творчістю дарували глядачам незабутні емоції і зараз час, коли ми, як суспільство, мусимо віддячити їм підтримкою і увагою. Першим кроком, який ми зробили, стали подарункові набори до новорічних і різдвяних свят”, – відзначив Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних зв’язків “ТЕДІС Україна”.

До проєкту компанії “Творімо добро» крім Будинку ветеранів сцени увійшли Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, хоспіс у м. Угнів (Львівська область), Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 і Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці. На теперішній час в цих будинках перебувають 613 літніх людей віком до 102 років.

В 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» буде системно підтримувати шість будинків престарілих і вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проєкту «Творімо добро».

 

Довідка про компанію “ТЕДІС Україна”:

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/