(UA) Компанія «ТЕДІС Україна» увійшла до рейтингу «50 кращих роботодавців» за версією журналу Forbes Ukraine і провідного сайту пошуку роботи Work.ua

12 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(UA) «Наш колектив – це 2300 людей по всій Україні. Компанія змогла адаптуватися до викликів 2020 року і подбати про здоров’я співробітників, додавши в медичну страховку пакет COVID-19. Крім того, ми провели заплановані проекти з навчання та розвитку персоналу в онлайн-форматі. В цьому році ми продовжимо впроваджувати ще більше цифрових рішень, а найважливішим фокусом залишиться турбота про наших співробітників», – підкреслила Ірина Івасюк, директор департаменту по роботі з персоналом.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року компанія «ТЕДІС Україна» перемогла в номінації «Мотивація і залученість торгових команд» Премії HR-бренд Україна 2020, авторитетного незалежного конкурсу в сфері HR та управління людським капіталом, представивши проект «Система безперервного поліпшення мотивації торгових команд».

У 2019 компанія «ТЕДІС Україна» також посіла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» за версією журналу Forbes Ukraine.

Довідка про компанію «ТЕДІС Україна»

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/