(UA) Компанія «ТЕДІС Україна» увійшла до ТОП-25 рейтингу лідерів сталого розвитку України – EKONOMIKA +

23 Apr

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Цьогоріч Саміт пройшов під назвою «Сталість бізнесу – новий критерій його успішності». На ньому власники та СЕО великих українських компаній, експерти з КCВ обговорювали стратегії побудови сталого бізнесу в умовах кризи та невизначеності. Проєкт «Сталий бізнес» реалізується у партнерстві з Глобальним Договором ООН та Асоціацією лідерів сталого розвитку Спілки українських підприємців.

«Для нас корпоративна соціальна відповідальність та сталий розвиток – це не данина моді, а усвідомлений і системний напрям в бізнес-стратегії, який охоплює різні проекти. Це і корпоративне волонтерство, і підтримка медицини, і турбота про літніх людей», – підкреслив заступник генерального директора з корпоративних зв’язків компанії« ТЕДІС Україна »Денис Ткаченко.

Нагадаємо, що компанія «ТЕДІС Україна» ініціювала всеукраїнський соціальний проєкт з підтримки державних будинків престарілих, який охоплює сім областей (Львівську, Івано-Франківську, Хмельницьку, Вінницьку, Полтавську, Сумську і Донецьку). Цей проєкт реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Ціль 1) і «Міцне здоров’я». (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто в силу різних обставин залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних геріатричних закладах.

Нещодавно компанія «ТЕДІС Україна» в партнерстві з «Ліга.net» підготовили спеціальний проєкт «Наші літні. Як живуть у спецзакладах люди похилого віку». Ознайомитися з ним можна по цьому посиланню – https://project.liga.net/projects/tedis-geriatrics-ua/