(UA) Рік протистояння COVID-19: компанія «ТЕДІС Україна» направила 1 мільйон гривень на тестування співробітників

15 Mar

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Крім цього, починаючи з моменту запровадження карантину в Україні, для співробітників, які взаємодіяли з бізнес-партнерами, компанія організувала трансфер до місця роботи і забезпечила засобами особистого захисту (антисептикі, гумові рукавички, захисні маски). Також були закуплені кварцові лампи і безконтактні термометри, а в робочих приміщеннях проводиться регулярна дезінфекція.

«ТЕДІС Україна» завжди піклується про співробітників, адже саме вони – цінність і запорука успіху компанії. У минулому році ми розширили пакети по медичному страхуванню, додавши в нього тестування на COVID-19, а також щодня контролюємо здоров’я колег, які в силу специфіки роботи не можуть бути переведені на режим віддаленої роботи», – підкреслила Ірина Івасюк, директор департаменту по роботі з персоналом компанії «ТЕДІС Україна».

Як повідомлялося раніше, в 2020 році компанія «ТЕДІС Україна» передала 38 лікарням понад 100 тисяч наборів, що складаються з масок і рукавичок, а також майже 2500 «наборів лікарів», до яких увійшли маска FPP3, бахіли, окуляри на загальну суму в 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, що в рамках другого етапу всеукраїнського соціального проекту «Творимо добро» компанія «ТЕДІС Україна» передала гуманітарну допомогу будинкам престарілих в Київській, Львівській, Вінницькій, Полтавській, Сумській та Донецькій областях. Кожен будинок престарілих отримав санітарно-гігієнічні набори, в які увійшли підгузники для дорослих, одноразові поглинаючі пелюшки, медичні маски та антисептичні засоби.