(UA) Тарас Корніяченко другий рік поспіль увійшов до рейтинга кращих СЕО за версією видання «Власть Денег»

31 May

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Організатори рейтингу підкреслюють, що при виборі кращих СЕО оцінювали навички пошуку ефективних заходів протидії викликам через пандемію і зміни в бізнес-середовищі, а також здатності знайти єдине правильне рішення в складних ситуаціях.

Про генерального директора «ТЕДІС Україна» Тараса Корніяченко видання написало, що за 10 років своєї історії компанія стала одним з найбільших українських дистрибуторів. «В нашій країні сьогодні немає іншого такого дистриб’ютора в FMCG-секторі, який може здійснити доставку товару по всій території України в рекордно короткі терміни. Компанія протягом тижня може повністю покрити територію країни, виводячи на ринок нову марку або новий продукт. Сьогодні в «ТЕДІС Україна» діє розвинена система кар’єрного зростання: співробітникові показують, яким чином він може від звичайного торгового представника дорости до старшого, супервайзера тощо. І це стосується всіх позицій, які є в компанії.

Нагадаємо, що рік тому Тарас Корніяченко також увійшов до рейтингу ТОП-25 успішних керманичів українських компаній за версією журналу «Власть Денег».