(UA) В 2021 році мешканців хоспісу у місті Угнів на Львівщині взяла під опіку компанія “ТЕДІС Україна”

14 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Проєкт «Творімо добро» реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних закладах.

“Наш соціальний проект охоплює всі частини України: від Львівської до Донецької областей, від Сумщини до Вінниччини. Ми намагаємося зробити так аби мешканці будинків для людей похилого віку не відчували самотність і знали, що є ті, хто переймається їхніми долями”, – заявив Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних зв’язків “ТЕДІС Україна”.

До проєкту компанії “Творімо добро” крім хоспісу у місті Угнів увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н. Ужвій (Київська область), Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці і Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2. На теперішній час в цих будинках перебувають 613 літніх людей віком до 102 років.

В 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» буде системно підтримувати шість будинків престарілих і вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проєкту «Творімо добро».

 

Довідка про компанію “ТЕДІС Україна”:

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

 

https://tedis.ua/