(UA) В 2021 році Сумському геріатричному пансіонату для ветеранів війни та праці буде допомагати компанія “ТЕДІС Україна”

15 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Проєкт «Творімо добро» реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних закладах.

“Сумська область для нас має особливе значення, адже тут у Ромнах знаходиться один з великих розподільчих центрів компанії, який є бюджетоутворюючим для міста. Нашим наступним кроком у побудові сталого партнерства з регіоном стала допомога мешканцям Сумського геріатричного пансіонату. Сподіваємося, що наша щира підтримка допоможе літнім людям не відчувати самотність”, – відзначив Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних відносин “ТЕДІС Україна”.

До проєкту «Творімо добро» крім Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н. Ужвій (Київська область), Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, хоспіс у м. Угнів (Львівська область) і Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2. На теперішній час в цих будинках перебувають 613 літніх людей віком до 102 років.

В 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» буде системно підтримувати шість будинків престарілих і вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проєкту «Творімо добро».

 

Довідка про компанію “ТЕДІС Україна”:

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/