(UA) Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку на Вінниччині увійшов до всеукраїнського соціального проєкту «Творімо добро»

13 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Проєкт «Творімо добро» реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних закладах.

“Ми започаткували національний проєкт з підтримки будинків людей літнього віку «Творімо добро» з широкою географією від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня. Одним з таких став Вінницький обласний пансіонат, в якому перебуває майже 200 мешканців. Літнім людям перш за все потрібна увага, особливо під час таких родинних свят як Новий рік та Різдво. Розпочати підтримку ми вирішили з різдвяних привітань і передали продуктові святкові набори для всіх підопічних Вінницького пансіонату”, – зазначив Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних відносин “ТЕДІС Україна”.

До проєкту «Творімо добро» крім Вінницького обласного пансіонату увійшли Будинок ветеранів сцени ім Н. Ужвій (Київська область), хоспіс у м. Угнів (Львівська область), Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 і Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці. На теперішній час в цих будинках перебувають 613 літніх людей віком до 102 років.

В 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» буде системно підтримувати шість будинків престарілих і вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проєкту «Творімо добро».