(UA) Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів на Полтавщині отримав допомогу від компанії “ТЕДІС Україна” в рамках соціального проєкту «Творімо добро»

13 Jan

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

(UA) Проєкт компанії “Творімо добро” реалізується згідно Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, “Подолання бідності” (Ціль 1) і “Міцне здоров’я” (Ціль 3). Ці напрями актуальні для людей літнього віку та особливо тих, хто залишився без родинної підтримки і живуть в спеціальних соціальних закладах.

“В 2021 році ми будемо системно опікуватися шістьма будинками для літніх людей, серед яких Вишняківський будинок-інтернат. Подарункові набори до січневих свят – це перший крок, а надалі ми вже розробили низку соціальних ініціатив, які впровадимо впродовж цього року”, – прокоментував Денис Ткаченко, заступник генерального директора з корпоративних відносин “ТЕДІС Україна”.

До проєкту компанії “ТЕДІС Україна” крім Вишняківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів увійшли Будинок ветеранів сцени ім. Н. Ужвій (Київська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, хоспіс у м. Угнів (Львівська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 і Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці. На теперішній час в цих будинках перебувають 613 літніх людей віком до 102 років.

В 2021 році компанія «ТЕДІС Україна» буде системно підтримувати шість будинків престарілих і вже розробила наступні соціальні ініціативи в рамках проєкту «Творімо добро».

Довідка про компанію “ТЕДІС Україна”:

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/