Зворотній зв'язок
  • UA
  • EN

Дізнайся більше про нашу компанію!

Для ЗМІ: pr@tedis.ua

02 June
2023

Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» в травні безкоштовно перевіз 22 тонни гуманітарної допомоги

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» виконав 20 транспортувань на замовлення благодійних фондів та волонтерських організацій.

Детальніше
16 March
2023

Офіційна заява «ТЕДІС Україна» щодо рішення суду по справі АМКУ

Компанія «ТЕДІС Україна» вважає рішення Апеляційного господарського суду м. Києва в справі №910/8122/21 щодо штрафу у розмірі 274 млн грн, накладеного АМКУ, безпідставним та необґрунтованим.

Детальніше
14 March
2023

«ТЕДІС Україна» перевіз 300 тонн гуманітарних вантажів

В рамках Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» було доставлено 300 тонн благодійних вантажів. Цього показника вдалося досягнути менше ніж за рік роботи Координаційного центру.

Детальніше
07 March
2023

«ТЕДІС Україна» допоміг з обладнанням і медикаментами військовим шпиталям

Компанія «ТЕДІС Україна» виділила кошти на вирішення першочергових потреб для військово-клінічних медичних центрів Центрального (Київ), Західного (Львів) і Південного (Одеса) регіонів.

Детальніше
02 March
2023

«ТЕДІС Україна» виконав 200 безкоштовних гуманітарних доставок!

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», досяг показника у 200 транспортувань.

Детальніше
28 February
2023

Офіційна позиція компанії «ТЕДІС Україна»

Компанія «ТЕДІС Україна» заявляє, що категорично не згодна з рішенням про арешт комерційних автотранспортних засобів, на яких доставляє товар по всій країні. Компанія буде оскаржувати це рішення у встановленому чинним законодавством порядку.

Детальніше