Зворотній зв'язок
  • UA
  • RU
  • EN

Новини

Дізнайся більше про нашу компанію!

14 01
2021

Маріупольський пансіонат для ветеранів війни і праці Приморського району увійшов до всеукраїнського соціального проєкту «Творімо добро» компанії “ТЕДІС Україна”

Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2, розташований в Приморському районі міста, став одним з шести установ, які увійшли до всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро» компанії “ТЕДІС Україна”, національного лідера в дистрибуції FMCG-товарів. Сьогодні в маріупольському пансіонаті проживають 92 людини, найстаршій з яких 95 років. Співробітники компанії “ТЕДІС Україна” відвідали маріупольський пансіонат напередодні Нового Року та передали жителям святкові набори.

Детальніше
14 01
2021

В 2021 році мешканців хоспісу у місті Угнів на Львівщині взяла під опіку компанія “ТЕДІС Україна”

Угнівський хоспіс увійшов до всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро» від компанії “ТЕДІС Україна”, національного лідера в галузі дистрибуції FMCG-товарів,. Зараз в ньому знаходяться 23 людини від 60 років. Співробітники компанії завітали до закладу напередодні Нового Року і передали мешканцям святкові набори.

Детальніше
13 01
2021

Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку на Вінниччині увійшов до всеукраїнського соціального проєкту «Творімо добро»

Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку став одним з шістьох учасників всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро», ініційованого національним лідером в галузі дистрибуції FMCG-товарів компанією “ТЕДІС Україна”. Наразі в ньому мешкає 182 людини віком до 90 років.

Детальніше
13 01
2021

Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів на Полтавщині отримав допомогу від компанії “ТЕДІС Україна” в рамках соціального проєкту «Творімо добро»

Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів увійшов до всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро», створеного національним лідером в галузі дистрибуції FMCG-товарів компанією “ТЕДІС Україна”. Зараз у Вишняківському будинку ветеранів знаходяться 133 людини, найстаршій з яких 102 роки. Перша допомога – святкові набори до Нового Року і Різдва – була передана представниками компанії напередодні свят.

Детальніше
12 01
2021

Будинком ветеранів сцени ім. Наталії Ужвій у 2021 році буде опікуватися компанія “ТЕДІС Україна”

Київський Будинок ветеранів сцени ім. Наталії Ужвій увійшов до всеукраїнського соціального проєкту з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро», ініційованого національним лідером в галузі дистрибуції FMCG-товарів компанією “ТЕДІС Україна”. Наразі в Будинку ветеранів перебувають 20 людей віком від 74 до 90 років.

Детальніше
12 01
2021

Компанія «ТЕДІС Україна» увійшла до рейтингу «50 кращих роботодавців» за версією журналу Forbes Ukraine і провідного сайту пошуку роботи Work.ua

Компанія «ТЕДІС Україна», національний лідер з дистрибуції FMCG-товарів, зайняла 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців», який опублікований в січневому накладі журналу Forbes Ukraine. З максимально можливих 100 балів компанія набрала 74. За трьома факторами – «Соцпакет», «Можливості для розвитку» та «Відчуття захищеності» – «ТЕДІС Україна» отримала найвищі оцінки.

Детальніше
11 01
2021

Компанія “ТЕДІС Україна” започаткувала всеукраїнський соціальний проєкт з підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро»

Компанія “ТЕДІС Україна”, національний лідер в галузі дистрибуції FMCG-товарів, запровадила соціальний проєкт «Творімо добро» з опіки шістьма будинками для людей похилого віку, які розташовані в Київській, Львівській, Вінницькій, Полтавській, Сумській та Донецькій областях. Наразі в цих будинках перебувають 613 літніх людей віком до 102 років.

Детальніше
23 12
2020

ТЕДІС_в_обличчях: Максим Тарвід

Він один з тих працівників, які стояли у витоках компанії. Максим починав з посади представника торговельного та впевнено крокуючи кар’єрними сходами зараз займає посаду керівника Тернопільського регіонального структурного підрозділу ТЕДІС Україна

Детальніше
15 12
2020

Ірина Івасюк: «В умовах пандемії та карантину ми увійшли в нову реальність, до якої необхідно блискавично адаптуватися і правильно розставляти пріоритети

Журналісти порталу UABL.org поспілкувались з Іриною щодо функціонування компанії в умовах карантину, а також, як змінилась роль HR в теперішніх умовах.

Детальніше
09 12
2020

Тарас Корніяченко, СЕО “ТЕДІС Україна”: як компанія оцифровує бізнес і ростить лідерів

У компанії розвивають нові напрямки, інвестують в технології і розробляють інноваційні IT-продукти

Детальніше
26 11
2020

ТЕДІС Україна оскаржить рішення суду у справі проти АМКУ

Двадцять п’ятого листопада в Північному апеляційному господарському суді відбувся розгляд апеляційної скарги компанії ТЕДІС Україна проти АМКУ через його рішення про встановлення антиконкурентних узгоджених дій та накладений штраф в 3,4 млрд грн. Суд прийняв рішення на користь АМКУ.

 

Детальніше
19 11
2020

ТЕДІС в обличчях: Віктор Пирог

Новий герой рубрики #ТЕДІС_в_обличчях Віктор Пирог, старший менеджер зі збуту Хмельницького  РСП

Детальніше
11 11
2020

#ТЕДІС_в_обличчях: Іванна Дуда

Відсьогодні стартує наша нова рубрика #ТЕДІС_в_обличчях. Першою героїнею стала Іванна Дуда, начальник операційно-касового відділу Львівського регіонального структурного підрозділу.

Детальніше
06 11
2020

ТЕДІС Україна перемогла у Премії HR-бренд Україна 2020

Компанія ТЕДІС Україна з проєктом “Система безперервного покращення мотивації торгових команд TEDIS Ukraine” перемогла у номінації “Мотивація та залученість торгових команд” від Премія HR-бренд Україна та grc.ua

Цього року на здобуття Премії було подано 40 проектів від 33 компаній. Нагородження номінантів відбулося 5 листопада під час Премії HR-бренд Україна 2020.

Детальніше
02 11
2020

ТЕДІС Україна отримала подяку від будинку “Вітанія”

Карантин – не привід забувати про допомогу людям, яким це необхідно.

В одному з Будинків пристарілих на Львівщині, через всесвітню пандемію заборонені будь-які відвідування літніх людей. Проте, наші працівники дотримуючись усіх заходів безпеки передали товари першої необхідності для Будинку опіки «Вітанія». Він функціонує на Львівщині з 2002 року.

Детальніше
23 10
2020

ТЕДІС Україна – «Лідер галузі 2019»

За результатами національно бізнес рейтингу та рейтингового аналізу суб’єктів господарювання України, проведеного у 2019 році, компанія ТОВ «ТЕДІС Україна» отримала почесне звання «Лідер галузі 2019» та отримала «Золото» серед господарських товариств у номінації «Результативність та рентабельність».

Детальніше
05 10
2020

ТЕДІС Україна на 8му місці в рейтингу Forbes Ukraine «ТОП-100 найбільших приватних українських компаній»

За інформацією Forbes Ukraine, виторг ТЕДІС Україна склав 49,7 млрд грн. Компанія зайняла 8 сходинку рейтингу.

Детальніше
21 09
2020

ТЕДІС Україна приєдналась до всесвітньої соціально-екологічної акції «World Cleanup Day» з прибирання планети

В рамках проекту з корпоративно-соціальної відповідальності «Зробимо Україну чистою» ТЕДІС Україна вже 8 років дбає про навколишнє середовище у всіх регіонах України.

 

Детальніше
03 09
2020

Автопарк «ТЕДІС Україна» поповнили 19 нових автівок

19 нових автомобілів Renault Master доповнили автопарк компанії «ТЕДІС Україна». Автомобілі відправляться в Житомирське, Мелітопольське, Чернігівське, Сумське і Уманське регіональні підрозділи компанії.

Детальніше
13 08
2020

Господарський суд м.Києва скасував рішення про накладання арешту на рахунки ТОВ «ТЕДІС Україна»

13 серпня 2020 року Господарський суд м.Києва задовольнив клопотання компанії ТЕДІС Україна про скасування забезпечувального заходу щодо накладання арешту на рахунки компанії, а також Господарським судом м.Києва було задовільнено клопотання компанії щодо призупинення провадження у справі про стягнення штрафу з підприємства в розмірі 3,4 млрд. грн.

Детальніше
23 07
2020

Офіційна заява: Апеляційний суд переніс засідання у справі ТЕДІС Україна, у компанії заявляють про намагання переділу ринку в інтересах окремих груп впливу

Сьогодні Північний апеляційний господарський  суд м.Києва розглянув апеляційну скаргу ТОВ «ТЕДІС  Україна» щодо накладання арешту на рахунки компанії за заявою про забезпечення позову Антимонопольного комітету України в рамках примусового стягнення штрафу, згідно рішення АМКУ №697-р. від 10.10.2019. Суд прийняв рішення про перенесення засідання.

Детальніше
14 07
2020

Офіційна заява

Сьогодні з Єдиного державного реєстру судових рішень нам  стало відомо про наявність ухвали Господарського суду м. Києва щодо накладання арешту на рахунки компанії ТОВ «ТЕДІС Україна» за заявою про забезпечення позову Антимонопольного комітету України  в рамках примусового стягнення штрафу, згідно рішення АМКУ №697-р. від 10.10.2019. Повідомляємо, що офіційно компанія «ТЕДІС Україна»  не отримувала відповідну ухвалу від Господарського суду м.Києва.

Детальніше
08 07
2020

Тарас Корніяченко: Перевага “ТЕДІС Україна” – це масштаб

Генеральний директор компанії про її здобутки та перспективи в інтерв’ю “ДС

Детальніше
07 07
2020

Тарас Корніяченко – у ТОП-25 найуспішніших менеджерів українських компаній у рейтингу “ДС”

У щорічному рейтингу редакції Деловая Столица” було визначено ТОП 25 найуспішніших CEO українських компаній, серед яких і  Генеральний директор компаній ТЕДІС Україна Тарас Корніяченко.

Детальніше
01 07
2020

ТЕДІС Україна оновила офіційний сайт

TEDIS Ukraine – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних послуг в галузі споживчих товарів оновила свій офіційний сайт.

Детальніше
08 05
2020

Підтримка співробітників на віддаленому режимі в умовах карантину

Як режим карантину змінив роботу в компанії ТЕДІС Україна. Ірина Івасюк для Delo.ua

Детальніше
07 05
2020

Компанія ТЕДІС Україна передала лікарням України засобів індивідуального захисту для медичних працівників на 3 мільйони гривень

У 38 лікарень по всій Україні компанія ТЕДІС Україна передала понад 100 000 наборів, які складаються з масок та рукавичок, а також майже 2500 «наборів лікарів», в які входять: маска FPP3, бахіли, окуляри.  Загальна вартість придбаного сягає 3 млн грн.

Детальніше
29 04
2020

Ринок сигарет в Україні на тлі карантину в березні знизився на 5-7%

Київ. 29 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Найбільший дистриб’ютор сигарет, компанія “ТЕДІС Україна”, оцінює падіння загального українського ринку цигарок в Україні в березні цього року через карантинні заходи на 5-7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Детальніше
23 04
2020

Робота TEDIS Ukraine у період карантину

Піклуючись про наших співробітників та клієнтів, компанія ТЕДІС Україна максимально перевела більшість працівників в онлайн: на індивідуальні графіки та віддалений режим роботи.

Детальніше
18 03
2020

В TEDIS Ukraine стартував проект «Студентська програма»

Четвертий рік поспіль у березні стартує  проект «Студентська програма».

Детальніше
05 03
2020

Рекомендації для зниження ризиків захворювання коронавірусом

У зв’язку з першим зафіксованим випадком коронавірусу в Україні, ми зібрали рекомендації для зниження ризиків захворювання.

Детальніше
01 03
2020

Валентина Дячук, фіндиректор ТEDIS про корпоративну культуру української компанії

До приходу в TEDIS фінансовий директор Валентина Дячук двадцять років працювала в міжнародних компаніях.

Детальніше
18 02
2020

TEDIS Ukraine 9 років

18 лютого компанії TEDIS Ukraine  виповнилось 9 років.

 

Детальніше
31 01
2020

Валентина Дячук визнана одним з кращих фінансових директорів України

Заступник генерального директора з фінансових питань TEDIS Ukraine Валентина Дячук визнана одним з кращих фінансових директорів України у рейтингу ekonomika+ та порталу delo.ua «Фінанси. Опора бізнесу» Топ100. Рейтинги крупнейших

Детальніше
16 01
2020

TEDIS Ukraine поповнила Лігу прозорих

Компанія TEDIS Ukraine  стала учасником спільного проекту з European Business Association та Lugera Ukraine «Прозорий бізнес – білі зарплати».

Детальніше
29 11
2019

Інтерв’ю Liga.net з главою “Тедіс”

Імперія на 60 мільярдів: як працює тютюновий (не) монополіст. Інтерв’ю з главою “Тедіс”

Перше інтерв’ю нового директора найбільшого тютюнового дистриб’ютора. Тарас Корніяченко про тютюновий ринок і відносини з АМКУ

Детальніше
24 10
2019

У TEDIS Ukraine стартував сезон вакцинації від грипу

Разом із партнерами  BritMark Insurance Brokers та INGO Ukraine ми розпочали сезон вакцинації від грипу для працівників нашої великої TEDIS-родини по всій Україні!

Детальніше
10 10
2019

TEDIS Ukraine заперечує звинувачення зі сторони АМКУ

10 жовтня 2019 року Антимонопольний комітет прийняв рішення визнати компанію винною у порушенні антимонопольного законодавства.

Детальніше
27 09
2019

У Дніпрі пройшла зустріч випускників Школи «ШМЕЛЬ»

«Бізнес – це спорт!» – саме такою була концепція зустрічі, під час якої випускники обмінялися досвідом в неформальній обстановці

Детальніше
22 09
2019

TEDIS Ukraine приєдналася до акції «Всесвітній день прибирання»

21 вересня більше ніж у 160 країнах світу відбулася глобальна акція «Всесвітній день прибирання».

Детальніше
29 08
2019

До уваги партнерів

Програма ТОВ “ТЕДІС Україна” “Знай свого контрагента”

Детальніше
22 08
2019

До Дня працівників торгівлі по всіх регіонах України хвилею прокотився TEDIS Summer Fest

Львів, Дніпро і Київ об’єднали Центральний, Південний і Західний дивізіони компанії!

Детальніше
14 08
2019

TEDIS Ukraine: Як будується мотиваційна система в компанії і хто її розробляє

Ірина Івасюк, директор Департаменту по роботі з персоналом TEDIS Ukraine, про мотиваційну систему в компанії в інтерв’ю Дело.ua

Детальніше
13 08
2019

TEDIS Ukraine – Лідер року 2018

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу TEDIS Ukraine визнано одним з найефективніших підприємств України.

Детальніше
11 07
2019

TEDIS Україна у ТОП-100 кращих роботодавців України

11 липня відбулась церемонія нагородження кращих роботодавців України за версією бізнес-порталу Delo.ua.

Детальніше
18 06
2019

Цифри стають дивом або вироком, коли ви ними не керуєте, – Денис Мороз

Про це повідомив Директор з розвитку TEDIS Ukraine Денис Мороз на Форумі бізнес і IT-лідерів Terrasoft 2019.

Детальніше
13 06
2019

ТEDIS Україна надала всім своїм працівникам повне медичне страхування

З червня 2019 року для всіх працівників ТEDIS Україна почав діяти договір про повне медичне страхування.

Детальніше
10 06
2019

TEDIS Ukraine впровадила фінансову звітність складену за міжнародними стандартами

Даний крок забезпечує підготовку якісної фінансової звітності за правилами, прийнятими в усьому світі.  Проміжна звітність за 2019 рік вже здана, вона відповідає всім вимогам МСФЗ і відображає в повному обсязі достовірний  фінансовий  стан  Компанії.

Детальніше
06 06
2019

Щоб оптимізація асортименту була ефективною, весь процес треба ретельно спланувати, – Валерій Козлов

Про це повідомив Supply Chain Director ТЕДІС Україна Валерій Козлов під час конференції Всеукраїнський День Логіста.

Детальніше
16 05
2019

Команда ТЕДІС Україна приєдналась до всеукраїнського Дня вишиванки

Зі святом, друзі!

Детальніше
09 03
2018

Студентська програма TEDIS Ukraine 2018

Як зробити український ринок праці доступним і привабливим для випускників та молодих спеціалістів? Куди піде працевлаштовуватися студент після закінчення вишу?  Ці питання турбують студентів, їх батьків та суспільство загалом.

Детальніше