Офіційна позиція компанії «ТЕДІС Україна»

28 Feb

Компанія «ТЕДІС Україна» заявляє, що категорично не згодна з рішенням про арешт комерційних автотранспортних засобів, на яких доставляє товар по всій країні. Компанія буде оскаржувати це рішення у встановленому чинним законодавством порядку.

Хочемо ще раз підкреслити, що звинувачення щодо нібито ухиляння в сплаті податків є абсолютно безпідставними і необґрунтованими. 

Нагадаємо, що наприкінці 2021 року Південним управлінням Офісу великих платників ДПС України було проведено планову податкову перевірку щодо дотримання компанією податкового та бюджетного законодавства за період 2017-2020 років. У рамках проведеної податкової перевірки з боку ДПС не виникло жодних претензій/зауважень щодо взаємин компанії та її контрагентів, у тому числі які фігурують у кримінальній справі.

Більшість автомобілів були закуплені до 2017 року, тому заявляти, що автомобілі компанії буди придбані нібито за несплачені податки – абсурдно.

Компанія сплачувала і сплачує всі податки і збори згідно чинного законодавства, відображаючи абсолютно всі операції у фінансовій та податковій звітності, що підтверджується висновками відповідних аудитів та податкових перевірок. За період роботи з 2011 по 2021 роки обсяг сплачених компанією податків склав понад 12 мільярдів гривень. 

«ТЕДІС Україна» діяв і діє виключно в правовому полі.