Офіційна заява компанії «ТЕДІС Україна» щодо звинувачень Бюро економічної безпеки

26 Jan

«ТЕДІС Україна» є одним з найбільших платників податків у своїй галузі, та вже понад рік потерпає від кримінальних переслідувань з боку правоохоронної системи. Сьогодні компанія зіштовхнулась із розповсюдженням неправдивої інформації щодо перебігу справи зі сторони ЗМІ.

Компанія підкреслює, обвинувачення є безпідставними а слідчі дії з боку правоохоронних органів не надали доказів правопорушення, щодо господарської діяльності компанії. Протягом розгляду справи, жоден орган податкового контролю не фіксував порушень вимог податкового законодавства щодо компанії «ТЕДІС Україна» в обставинах, зазначених у обвинувальному акті.

Зі свого боку, стороною захисту додатково проведено ряд експертиз у державних та приватних експертних установах, які повністю спростовують припущення сторони обвинувачення щодо вчинення чи причетності до вчинення будь-яких кримінальних порушень у сфері оподаткування чи нелегального отримання доходу ТОВ «ТЕДІС Україна».

«Аналітичні продукти та висновки аналітичних досліджень, які не містять категоричних висновків про порушення вимог податкового законодавства, і які детективи та прокурори отримали в супереч вимог чинного законодавства не є рішенням податкового органу, а тому, вони не підтверджують і не можуть підтверджувати можливий факт порушення податкового законодавства ТОВ «ТЕДІС Україна», зокрема його службовими особами, при здійсненні господарської діяльності» – зазначає сторона захисту компанії.

На даний момент, компанією розпочато підготовку зустрічних скарг щодо наданих речових доказів, аналітичних висновків та експертиз. Компанія добиватиметься допиту свідків у справі та оприлюднення усіх фактів неправомірного поводження з боку представників правоохоронних органів, для повного визнання невинності та зняття усіх обвинувачень.

Для всебічного висвітлення даної теми, компанія надає ряд фактів, що свідчать про безпідставність звинувачень:

  1. Відсутність рішень податкового контролю, які б підтверджували порушення вимог податкового законодавства компанією.
  2. На період розгляду справи, компанія «ТЕДІС Україна» не мала заборгованості перед бюджетом чи державними фондами, а фінансова діяльність була піддана ретельному контролю, який не виявив жодних порушень податкового законодавства.
  3. Документальна планова перевірка здійснювалась у період з 01.07.2017 по 31.12.2020 і не виявила порушень податкового законодавства за господарськими операціями з контрагентами, які фігурують у справі.

На основі вищезазначеного, компанія відкидає обвинувачення та наголошує на законності власних бізнес-операцій. Даним зверненням, компанія підкреслює, слідством не доведено фактів порушення закону з боку «ТЕДІС Україна».