Ростислав Євтушенко

09 February
Ростислав Євтушенко, старший торговельний представник Полтавського РСП, новий герой рубрики #ТЕДІС_в_обличчях, розповів, як йому вдалося обійняти омріяну посаду та в чому на його думку запорука успіху у будь-якій професії. Кар‘єра Ростислава розпочалася в компанії у 2016 році на посаді експедитора.
⁃ Я дуже мріяв працювати на посаді водія, адже дуже люблю керувати автівкою, але на той момент в компанії не було вільних вакансій. Я прийняв для себе рішення розпочати роботу з першого щабля кар‘єрних сходів – з посади експедитора. І через 9 місяців моя мрія збулась – мене нарешті перевели на посаду водія. Моїй радості не було меж, – зазначає Ростислав.
Пропрацювавши водієм майже два роки наш герой вирішив спробувати себе в продажах.
-Дізнавшись, що звільнилось місце торговельного представника, я не зволікав і пішов до керівника Полтавського РСП Дмитра Лаща, щоб запропонувати свою кандидатуру і моє прагнення було підтримано! Мене зовсім не лякав брак досвіду в цій сфері. На той момент я вже не один рік пропрацював у компанії, вивчив увесь асортимент компанії та знав усі тонкощі роботи в ТЕДІС Україна. Це й допомогло мені швидше зорієнтуватися на новій посаді та й далі продовжувати йти по кар‘єрних сходах вперед!, – зазначає Ростислав.
Зараз Ростислав займає посаду старшого торговельного представника. За його словами, величезний стимул іти далі, розвиватися і не зупинятися на досягнутому йому дав синочок, який народився 15 листопада 2019 року.
⁃ Після мого призначення мене супроводжує почуття відповідальності за свої дії та рішення, а також розширення простору для діяльності. Зараз на роботі, насамперед, мене надихає результат від успішного рішення складних завдань і досягнення поставлених цілей в команді. Головне, що я усвідомив: не існує нічого неможливого, головне – йти вперед і ніколи не зупинятися на досягнутому!