Віктор Пирог

19 November

«Влаштуватись на роботу та спробувати сили у ТЕДІС Україна мені порадила моя сестра, адже це відома компанія на ринку.  У вересні 2017 моя кар’єра розпочалась з посади підмінного торговельного представника, потім перевівся на посаду представника торговельного, згодом став старшим представником торговельним і сходинка за сходинкою на даний момент я займаю посаду Старшого менеджера зі збуту. Як показує результат у мене є сили та амбіції”,  – зазначає Віктор.

Наш колега відмічає, що кожна з цих професій має свої особливості.

«Наприклад, у роботі старшого представника торговельного найбільше мені подобалось знайомитись з новою територією, набувати  жит’євих навиків та нових знайомств. Це стратегічно важливий працівник для компанії. Завдяки старшим колегам будь який представник торговельний може довіряти свою територію у надійні руки.  А от старший менеджер зі збуту, це вже інша зона відповідальності та обов’язки це розвиток своїх колег, контроль продажів, структура викладання, донесення інформації до торгового відділу, контроль, підтримка ділових відносин з клієнтами, розвиток території, договірна робота, польові оцінки представників торговельних. Карантин звісно ввів свої корективи, адже окрім масок, антисептиків та рукавичок  зараз велику кількість замовлень приймаємо по телефону», – каже Віктор.

За його словами, в день, на маршруті в нього буває від 25 до 32 клієнтів. По місту можна наїздити від 30 до 50 км.

«Не зважаючи на роботі я чи вихідний, ставлю собі цілі на день, інколи забуваю, що то субота і вихідний день і від роботи  можна відпочити. За три роки навіть сформувалась така собі «професійна звичка», коли в новому місці замовляю філіжанку кави, то пропоную баристі замовити блок запальничок. Продажі – вони в ДНК.»

Віктор зазначає. Що кожен робочий день проходить по різному та не схожий на інший.

«Завдяки дружньому складу нашої команди у нас завжди весело та цікаво. Окрім роботи склалась навіть дуже добра традиція. Разом з хлопцями з торговельної команди та керівником нашого регіонального структурного підрозділу Валерієм Дзядзя у вівторок та четвер, граємо у волейбол, а на вихідних  ходимо на футбол. Я радий, що у нас на роботі  не тільки офіційні суто робочі відносини, а й команда товаришів та однодумців», – розповідає Віктор.