Максим Тарвід

15 March

«Я починав свій кар’єрний шлях з посади торговельного представника. Через три роки став супервайзером. На посаді супервайзера брав участь у відкритті Рівненського РСП, де і пропрацював 2,5 роки. Далі 2,5 роки працював на посаді супервайзера на Чернівецькому РСП. У 2011 році повернувся у м.Тернопіль, де в липні став керівником РСП. На даній посаді працюю до сьогодні. Робота на інших РСП дала мені неоціненний досвід в роботі з людьми різної ментальності, як працівників так і клієнтів. Зараз у моєму колективі 50 чоловік. Труднощі в управлінні виникають рідко, так-як підібрано чудовий колектив, який віддається своїй роботі та вважає себе частинкою сім’ї», – зазначає Максим.
Як сьогодні виглядає один день з життя керівника регіонального підрозділу: Максим Тарвід зазначає, що зазвичай, робочий день розпочинається з вітання з працівниками, чашки гарячого чаю та обміну останніми новинами та історіями. Аналізу звітів за минулий день.

Побудови планів на подальші періоди. Багато часу забирає робота з електронною поштою та господарськими питаннями. Розбір документації та зустрічі з працівниками та клієнтами. Максим зазначає, що в посаді керівника РСП найбільше подобається спілкування з людьми, розвиток , як професійно так і інтелектуально. Можливість подання та впровадження нових ідей та інновацій.

«Гадаю, що успішний керівник ні в якому разі не зможе обійтись без довіри та поваги до своїх працівників. Кожен працівник відчуває відношення до себе та віддається справі відповідно до цього відношення. Відчуваючи повагу та довіру працівник вважає себе часткою сім’ї та усі свої зусилля спрямовує на благо свого колективу. В колективному колі ми завжди відмічаємо Дні народження працівників Компанії, іменини, одруження, народження діток та державні свята. Усі святкування супроводжуються жартами та пам’ятними фото. За всі роки ми вже як одна велика родина».

Максим зазначає, що «Цінність нашої роботи у тому, щоб робити щасливими як клієнтів так і працівників Компанії. Ми пропонуємо якісний сервіс з доставки продукції, надійність та стабільність. Достойний рівень заробітної плати та соціального забезпечення для працівників. Ми створили команду справжніх професіоналів. Карантин звісно вніс свої корективи в роботі та найбільше вплинув на соціальне дистанціонування. Частина працівників перейшла на роботу в віддаленому режимі, збори працівників перенеслись в он-лайн формат, працівники рідше зустрічаються один з одним, що звичайно впливає на колективний дух. Але водночас зросла довіра до Компанії, яка забезпечує працівників засобами захисту та медичним страхуванням. Продовжується навчання в форматі вебінарів. Компанія рухається далі, чим збільшує впевненість працівників у завтрашньому дні, що являється важливим фактором в умовах пандемії. Хотілося б продовжувати впроваджувати інновації, щоб не просто йти в ногу зі світом, але і випереджувати тенденції в робочих процесах».
«Я по натурі перфекціоніст, та люблю щоб усе знаходилось «на своїх місцях». Це суттєво впливає на мою роботу та методи управління. Вільний час стараюсь проводити з сім’єю. З дружиною та двома дітками. Тричі на тиждень займаюсь в тренажерному залі. З хобі можу назвати нумізматику. Але я , так би мовити «стихійний» нумізмат. Не купую монети на аукціонах та не вишукую раритети але завжди прошу друзів та знайомих привезти монетки з закордонних поїздок. Колекція досить велика, і я все думаю, що моїм внукам вона однозначно згодиться»,- зазначає Максим.