Оля Астапенко

02 December
«В ТЕДІС Україна я працюю вже 4 роки. Спробувати власні сили в компанії мені запропонував мій хлопець, на той момент він там пропрацював вже понад півтора року. У нас вийшов сімейний підряд», – жартуючи розказує наша героїня.
Кар’єра Ольги розпочалась з продавця в магазині: «Прийшовши працювати в магазин, мені довелося з нуля вивчати тютюновий асортимент, тому що до цього з цією продукцією я не стикалася. Зізнаюся чесно було страшно, здавалося, що ні нічого не вийде. Але як виявилося, це був лише страх. За короткий проміжок часу в мене все почало виходити. За день у нас бувало понад 40 клієнтів. До кожного треба знайти свій підхід, посміхнутись, щось порадити, тощо. Пройшовши досвід у магазині, я навчилася спілкуватися з різними людьми і знаходити вихід в складних ситуаціях, керувати своїм маленьким колективом і мотивувати їх на робочий процес»
Після успішної роботи в магазині на посаді старшого продавця, керівник Миколаївського РСП Світлана Корінь запропонувала молодій фахівчині посаду старшого оператору.
«Ставши Старшим оператором, я розуміла, що потрібно дуже багато чому навчитися заново. Адже ця робота та робота в магазині кардинально відрізняються одна від одної. І знову страх не виправдати надії людей, які в мене повірили. Як виявилося на практиці, було складно але вийшло, звичайно роботи і відповідальності стало більше. Через рік навчилася багато чому, завдяки знанням і підтримці свого колективу.»
Ольга зазначає, що на роботі вона навчилась систематизувати робочій процес та розставляти пріоритети. Це допомагає і в особистому житті.
«На цій посаді я навчилася порядку. Кожен день з ранку я розписую свою роботу по пунктах і яке щастя, коли до вечора перед кожним з них стоїть «виконано». Я дуже хочу розвиватися і вчитися чомусь новому, набувати досвіду і знання. Не зупинятися на досягнутому та далі просуватися по кар’єрних сходах.»