«ТЕДІС Україна» передав теплі речі державним будинкам для літніх людей

19 Oct

До Дня людей похилого віку компанія «ТЕДІС Україна» реалізувала черговий етап соціального проєкту «Творімо Добро».

Цього разу до геріатричних закладів в Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Полтавських областей була направлена гуманітарна допомога, яка допоможе мешканцям будинків для літніх людей комфортно почувати себе восени та взимку: це пледи, утеплені шкарпетки тощо. Усього такі «набори тепла» отримали понад 500 людей.

Це вже другий етап проєкту «Творімо Добро» в 2022 році. В червні цього року до Дня захисту літніх людей «ТЕДІС Україна» передав партію гуманітарної допомоги, яка містила побутову хімію та набори особистої гігієни для мешканців геріатричних закладів. Загальна вага гуманітарної допомоги склала одну тонну.

Зараз проєкт «Творімо Добро» охоплює Івано-Франківський геріатричний пансіонат, Бахматовецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область), хоспіс в м.Угнів (Львівська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку та Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область).

Проєкт «Творімо Добро» реалізується відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Мета 1), «Міцне здоров’я» (Мета 3) та «Зменшення нерівності» (Мета 10). Ці напрямки є актуальними для людей похилого віку і особливо тих, хто залишився без сімейної підтримки та живуть у спеціальних соціальних установах.