«ТЕДІС Україна» продовжує допомагати військовим шпиталям

14 Jun

«ТЕДІС Україна» в червні профінансував закупівлю великої партії медикаментів і медичних інструментів для військово-клінічних медичних центрів Північного (Харків) та Південного (Одеса) регіонів.

Лікарський персонал вже отримав все необхідне для допомоги пораненим військовим.

Серед переданих медикаментів такі ліки як тизалбуд, нормовен, диклофенак-гель, а також тринадцять позицій медичної номенклатури для хірургічного відділення.

Нагадаємо, в березні цього року для військово-медичного клінічного центру Центрального регіону придбана станція медичного стисненого повітря, яка призначена для забезпечення в автоматичному режимі постійного стисненого повітря 4 бар в системі газопостачання і підтримки його на заданому рівні.

На запит від Західного військово-медичного клінічного центру забезпечено придбання необхідних матеріалів для капітального ремонту та монтажу системи кисневого постачання у хірургічному корпусу.

Для військово-медичного клінічного центру Південного регіону вже профінансована покупка великої партії препарату альбувен, який призначається для відновлення білка в крові.