«ТЕДІС Україна» виконав безкоштовну доставку для нового партнера в Координаційному центрі «Допомагаємо. Перемагаємо»

02 Nov

27 жовтня Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» доставив з Чернігова до Києва дві тонни продуктів харчування.

27 жовтня Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» доставив з Чернігова до Києва дві тонни продуктів харчування. Замовником логістичної послуги стала благодійна організація «Благодійний фонд «Польова кухня Б-50». Це перша співпраця між Координаційним центром та цим благодійним фондом.

Нагадаємо, що в жовтні «ТЕДІС Україна» виконав сто безкоштовних доставок гуманітарної допомоги. За час роботи Координаційного центру географія доставок включила такі області як Київська, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Сумська, Харківська, Черновецька, Вінницька, Житомирська та Полтавська, а також міста Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Дніпро та Хмельницький. Загальна вага всіх перевезених вантажів склала приблизно 170 тон. Гуманітарні вантажі складалися з продуктів харчування (в тому числі дитячого), засобів гігієни, побутової хімії, одягу, медикаментів.

Серед постійних партнерів Координаційного центру благодійні фонди Let’s Help, «Карітас України», «Твоя опора» та Starenki.