«ТЕДІС Україна» виконав безкоштовну доставку гуманітарної допомоги для STAY SAFE UA

07 Dec

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створений цього року компанією «ТЕДІС України», виконав замовлення від благодійної організації STAY SAFE UA.

Зі Львову до Черкас на адресу обласної клінічної лікарні були доставлені п’ять палет з різноманітним медичним обладнанням: візки, милиці, інші лікарські препарати.

STAY SAFE UA став вже шостою благодійною організацією, з якою співпрацює Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо». Зокрема, це Let’s Helps, «Карітас України» та його регіональні підрозділи, «Твоя опора», Starenki та «Польова кухня Б-50».

За час роботи Координаційного центру з березня цього року виконано вже більше 130 доставок, географія яких включила такі області як Київська, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Сумська, Харківська, Черновецька, Вінницька, Житомирська та Полтавська, а також міста: Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Дніпро та Хмельницький.

Загальна вага всіх перевезених вантажів склала майже 200 тон. Гуманітарні вантажі складалися з продуктів харчування (в тому числі дитячого), засобів гігієни, побутової хімії, одягу, медикаментів.