«Творімо Добро»: новорічні подарунки від «ТЕДІС Україна» – мешканцям будинків для літніх людей

11 Jan

В рамках соціального проєкту «Творімо Добро» компанія «ТЕДІС Україна» за традицією привітала мешканців будинків для літніх людей з Новим роком.

Більше 500 людей отримали продуктові набори, в які увійшли чай, какао, печиво, шоколадні батончики та інші кондитерські вироби. Таким чином, в 2022-му році «ТЕДІС Україна» реалізував три етапи проекту «Творімо Добро».

Перший відбувся в червні до Дня захисту літніх людей: «ТЕДІС Україна» передав партію гуманітарної допомоги, яка містила побутову хімію та набори особистої гігієни для мешканців геріатричних закладів. Загальна вага гуманітарної допомоги склала одну тонну.

Другий етап був приурочений до Дня людей похилого віку в жовтні: до геріатричних закладів були направлені «набори тепла»: пледи, утеплені шкарпетки тощо. Усього такі «набори тепла» отримали понад 500 людей.

Зараз проєкт «Творімо Добро» охоплює Івано-Франківський геріатричний пансіонат, Бахматовецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область), хоспіс в м.Угнів (Львівська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку та Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область).

Проєкт «Творімо Добро» реалізується відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Мета 1), «Міцне здоров’я» (Мета 3) та «Зменшення нерівності» (Мета 10). Ці напрямки є актуальними для людей похилого віку і особливо тих, хто залишився без сімейної підтримки та живуть у спеціальних соціальних установах.