«ТЕДІС» виконав доставку гуманітарного вантажу для «Карітас України»

26 May

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС Україна», виконав транспортування на замовлення благодійної організації «Карітас України».

Зі Львову до міст Дрогобич, Буськ, Жовква та Червоноград буди доставлені продукти харчування, одяг та матраци для потреб внутрішньо переміщених осіб та людям з уразливих категорій.

«Карітас України» став другим системним замовником безкоштовної доставки в Координаційному центрі. Також «ТЕДІС Україна» активно співпрацює з благодійним фондом Let’s Help, який допомагає будинкам для літніх людей.

Нагадаємо, 25 квітня  діловий портал delo.ua та рейтинговий журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» оприлюднили ренкінг українських компаній, які вкладають в обороноспроможність України. Серед 30 провідних компаній країни редакцією відзначено одного з лідерів FMCG-дистрибуції – компанію «ТЕДІС Україна».

Редакція підкреслила важливість створення Координаційного центру з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», який розпочав свою роботу 31 березня і зробив вже понад 20 доставок.