«Творімо добро»: нова допомога державним будинкам для літніх людей від «ТЕДІС Україна»

20 Jun

До Дня захисту літніх людей, який відзначався 15 червня, компанія «ТЕДІС Україна» в рамках соціального проєкту «Творімо добро» виконала доставку гуманітарної допомоги державним будинкам для літніх людей в п’яти областях.

Зокрема, в Івано-Франківську, Львівську, Хмельницьку, Вінницьку та Полтавську. Безпосередньо для нагальних потреб геріатричних закладів була передана побутова хімія, а для більше 500 мешканців – набори особистої гігієни. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 1 тонну.

«Наш соціальний проєкт «Творімо добро» реалізується попри війну, адже в такий час потрібно підставити міцне плече соціально незахищеним верствам населення. Ми дізналися першочергові потреби будинків для літніх людей і оперативно придбали та доставили необхідну допомогу», – відзначив заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Зараз проєкт «Творімо добро» охоплює Івано-Франківський геріатричний пансіонат, Бахматовецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область), хоспіс в м.Угнів (Львівська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку та Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область).