TEDIS Ukraine 9 років

18 лют

18 лютого компанії TEDIS Ukraine  виповнилось 9 років.

 

TEDIS Ukraine є однією з найбільших українських дистрибуційних компаній. Штат компанії налічує близько 2 500 співробітників, регіональна мережа складається з 35 структурних підрозділів (РСП) по всій території України.

Компанія входить до рейтингу Deloitte «500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи» та посідає п’яту сходинку рейтингу «Кращі компанії для лідерів» в Україні, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group. Компанія є діючим членом Европейської Бізнес Асоціації (ЕBA).

TEDIS Ukraine також є одним із найбільших платників податків України за даними ДФС. За період з 2015 по 2019 рр. TEDIS Ukraine перерахувала більш ніж 7 млрд. грн.  до бюджетів різних рівнів. Компанія входить до рейтингу ТОП-100 найбільших платників податків до зведеного бюджету України за даними Державної фіскальної служби України.

Протягом багатьох років компанія успішно співпрацює із провідними виробниками тютюнової продукції: Philip Morris International, Japan Tobacco International, Imperial Tobacco Group, British American Tobacco та постачальниками супутніх товарів (запальнички) FireTime і Ringo Ltd.

Компанія TEDIS Ukraine постійно знаходиться в процесі удосконалення якості послуг, що надаються партнерам, а впровадження найновітніших технологій у бізнес-процеси та внутрішня енергія команди професіоналів забезпечують прогресивний розвиток.