Державні будинки для людей похилого віку отримали від «ТЕДІС Україна» нову допомогу

16 лис

У листопаді компанія «ТЕДІС Україна» провела п’ятий етап національного соціального проєкту «Творімо добро»: до будинків для людей похилого віку, розташованих у 7 областях країни, було передано набори арт-терапії. Літні люди отримали картини за номерами різних тематик та розмірів, а також комплекти для класичної вишивки нитками та бісером.

«На цьому етапі ми сконцентрувалися на тому, щоб наші підопічні відчули нові позитивні емоції та змогли більш цікаво та насичено провести вільний час. Зворотний зв’язок, який ми почули від будинків для літніх людей, сколихнув нас до глибини душі – люди похилого віку були дуже вдячні за такі набори. Не втомлюємося повторювати, що творити добро – це легко!», – прокоментував заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Раніше цього року «ТЕДІС Україна» вже передав до будинків для людей похилого віку продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби, «антиковідні» та косметичні набори.

Нагадаємо, соціальний проект «Творімо добро» компанії «ТЕДІС Україна» охоплює сім областей України: Івано-Франківську, Хмельницьку, Львівську, Вінницьку, Полтавську, Сумську та Донецьку. Цей проєкт реалізується згідно з Глобальними цілями сталого розвитку 2015-2030, визначеними ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Мета 1) та «Міцне здоров’я» (Мета 3). Ці напрями є актуальними для людей похилого віку і особливо тих, хто залишився без сімейної підтримки та живуть у спеціальних геріатричних установах.