Ірина Івасюк виступила на GET Business Festival 2021

15 лип

Ірина Івасюк про трансформацію HR-процесів в «ТЕДІС Україна»

14 липня директорка департаменту по роботі з персоналом компанії «ТЕДІС Україна» Ірина Івасюк виступила на GET Business Festival 2021. Вона розповіла про те, як пройшла трансформація HR-процесів в компанії за останні півтора року.

«Робота в умовах пандемії поставила перед бізнесом нові виклики: потрібно було оперативно перебудувати ключові процеси з урахуванням підвищених вимог до безпеки і захисту здоров’я працівників. Ми ще кілька років тому почали цифровизацию багатьох напрямків роботи – пошук, підбір, адаптація, навчання і розвиток співробітників. Тому до переходу в режим онлайн-роботи були добре підготовлені. Впроваджено безліч програм, які підтримуються на системній основі і постійно нами вдосконалюються», – підкреслила Ірина Івасюк.

Як зазначає директорка департаменту по роботі з персоналом «ТЕДІС Україна», найважливішим фактором для компанії залишається турбота про співробітників, коли компанія створює умови для успіху. Розглядаються програми психологічної підтримки та wellbeing. За результатами опитування, проведеного в компанії в цьому році, 82% співробітників були задоволені своїм емоційним станом, а рівень залученості і задоволеності роботою склав 81%. В управлінні персоналом також значущою залишається робота над розвитком soft skills працівників, і, звичайно ж, важлива роль відводиться комунікаціям і зворотньому зв’язку.