«ТЕДІС Україна» реалізував шість етапів національного проєкту «Творімо добро» у 2021 році

24 Jan

Один з провідних національних FMCG-дистриб’юторів напередодні новорічних свят передав будинкам для людей похилого віку в 7 областях України продуктові набори для понад 1000 осіб. Це стало шостим етапом проєкту «Творім добро», який ініціював «ТЕДІС Україна», у 2021 році.

На даний момент проєкт «Творімо добро» охоплює такі державні заклади, як Івано-Франківський геріатричний пансіонат, Бахматовецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Хмельницька область), хоспіс у м. Угнів (Львівська область), Вінницький обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та літніх людей, Вишняківський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (Полтавська область), Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2 (Донецька область) та Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці.

«У 2021 році соціальний проєкт «Творімо добро» вийшов на загальнонаціональний масштаб. Гуманітарна допомога надавалася державним будинкам для людей похилого віку стабільно і системно. Ми передали значні партії продуктів харчування, санітарно-гігієнічних засобів, «антибактеріальних наборів». Додатково ми подбали про дозвілля наших підопічних і придбали для них набори для арт-терапії. Цього року ми не просто продовжимо допомагати будинкам для людей похилого віку, а ще й збільшимо географію проекту «Творімо добро», – прокоментував заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

Проєкт «Творімо добро» реалізується відповідно до Глобальних цілей сталого розвитку 2015-2030, визначених ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Мета 1), «Міцне здоров’я» (Мета 3) та «Зменшення нерівності» (Мета 10). Ці напрямки є актуальними для людей похилого віку і особливо тих, хто залишився без сімейної підтримки та живуть у спеціальних соціальних установах.