Генеральний директор «ТЕДІС Україна» на першому місці у рейтингу наймедійніших СEO у FMCG та рітейлі за 2021 рік

29 Dec

Генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко посів перше місце у рейтингу СEO у FMCG та рітейлі-2021 за версією LOOQME (платформи для моніторингу та аналітики комунікацій), який був оприлюднений 29 грудня.

Зокрема, за показником Potential Reach (потенційна кількість контактів з аудиторією) Тарас Корніяченко увійшов до ТОП-3 із охопленням аудиторії 1,2 мільйона людей. Також СЕО «ТЕДІС Україна» виявився серед найкращих, хто отримав найбільшу прихильність у медіа (індекс MF). Як йдеться у дослідженні, «тільки Євген Шевченко (ех-Carlsberg) та Тарас Корніяченко («ТЕДІС Україна») з п’ятірки лідерів за кількістю публікацій змогли отримати MF вище за бенчмарк. Це свідчить про високу якість публікацій, а також про виходи у рейтингових ЗМІ, головну роль та позитивно-нейтральну тональність».

Також аналітиками було відзначено, що «у січні 2021, 79,13% потенційного охоплення медіапростору зайняв Тарас Корніяченко («ТЕДІС Україна»), коли компанія розпочала всеукраїнський соціальний проект із підтримки будинків для людей похилого віку «Творімо добро».

Рейтинг LOOQME об’єднав 26 CEO найуспішніших компаній з FMCG та рітейлу за такими критеріями, як Share Of Voice (частка голосу) та Potential Reach (потенційна кількість контактів з аудиторією), роль та тональність згадок, MV (індекс помітності у ЗМІ), MQ ( індекс якості комунікації), MF (індекс прихильності медіа).