Господарський суд м.Києва скасував рішення про накладання арешту на рахунки ТОВ «ТЕДІС Україна»

13 сер

13 серпня 2020 року Господарський суд м.Києва задовольнив клопотання компанії ТЕДІС Україна про скасування забезпечувального заходу щодо накладання арешту на рахунки компанії, а також Господарським судом м.Києва було задовільнено клопотання компанії щодо призупинення провадження у справі про стягнення штрафу з підприємства в розмірі 3,4 млрд. грн.

«Ми вітаємо таке рішення суду. Голос бізнесу був почутий. Наша компанія, вже майже 10 років працює виключно в правовому полі України та з року в рік є одним з бюджетоутворюючих підприємств країни, ми і надалі будемо виступати за прозорість, стабільність та законні правила гри на тютюновому ринку, сплачувати податки та створювати нові робочі місця,» – зазначив Генеральний директор компанії Тарас Корніяченко.

 

Довідково: «ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Загалом в нашій компанії працює 2 500 людей. За період з 2015 по 2019 рік «ТЕДІС Україна» перерахувала до бюджетів різних рівнів понад 7,7 мільярдів гривень.