ТЕДІС Україна приєдналась до всесвітньої соціально-екологічної акції «World Cleanup Day» з прибирання планети

21 вер

В рамках проекту з корпоративно-соціальної відповідальності «Зробимо Україну чистою» ТЕДІС Україна вже 8 років дбає про навколишнє середовище у всіх регіонах України.

 

  • Ми для себе визначили пріоритетні напрямки з корпоративно-соціальної відповідальності, які повністю відповідають Цілям в галузі сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй , одна з яких – збереження екосистем суші. Оскільки наша компанія представлена у 32 регіонах нашої країни, ми декілька разів на рік зі співробітниками влаштовуємо прибирання в парках, лісосмугах та на територіях поряд з нашими регіональними представництвами. Цього року понад 350 працівників компанії з 18 міст України приєдналися до акції «World Cleanup Day», – зазначив Генеральний директор компанії ТЕДІС Україна Тарас Корніяченко.

В умовах всесвітньої пандемії працівники компанії були забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, вологі серветки, антисептики) та проінструктовані правилами безпеки під час робіт по прибиранню на відкритому повітрі.

World Cleanup Day – це один з найбільших громадських рухів сучасності, який об’єднує 180 країн світу для чистоти планети. Акція об’єднала понад 20 мільйонів людей. Цього дня волонтери та партнери по всьому світу знову зібралися разом, щоб позбавити нашу планету від сміття на узбережжях річок, у лісах та парках.