Зі Львову до Херсону: доставлена партія бронежилетів для комунальників

02 Feb

Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» виконав безкоштовну доставку на замовлення громадської організації «Львівський оборонний кластер».

Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» виконав безкоштовну доставку на замовлення громадської організації «Львівський оборонний кластер». Зі Львову до Херсону була доставлена партія бронежилетів для захисту працівників критичної інфраструктури під час виконання службових обовʼязків. Це перший досвід співпраці Координаційного центру «Допомагаємо. Перемагаємо» та громадської організації «Львівський оборонний кластер».

Починаючи з 31 березня 2022 року, коли компанія «ТЕДІС Україна» створила Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги, було виконано 150 заявок і перевезено близько 215 тон вантажу від благодійних фондів та волонтерських організацій. Це продукти харчування (в тому числі дитячі), засоби гігієни, побутова хімія, одяг, медикаменти.

Серед замовників логістичних послуг з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги такі благодійні фонди як «Карітас України», «Let’s help» «Твоя опора», «Starenki», «Польова кухня Б-50», Stay Safe UA і «Зростай в родині». За час роботи Координаційного центру «Допомагаємо. Перемагаємо» географія доставок охопила такі області як Київська, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Сумська, Харківська, Черновецька, Вінницька, Житомирська та Полтавська, а також міста: Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Дніпро та Хмельницький.

Нагадаємо, що Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» в грудні 2022 року потрапив до каталогу благодійних фондів і організацій, який створено ESG Хабом Європейської Бізнес Асоціації.